See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: INTERNAL INSPECTIONS 2023-2028
Beschreibung: Předmětem VZ je uzavření rámcové smlouvy se 3 dodavateli na roky 2023-2028, jejíž předmětem jsou vnitřní inspekce plynovodů o DN200 - DN1400. Další informace o předmětu plnění VZ jsou uvedeny v čl. 1.2 ZD a návrhu smlouvy. Tři dodavatelé služby, se kterými bude uzavřena rámcová smlouva, budou vyzývání k předložení nabídek v dílčím zadávacím řízení na provedení interních inspekcí v konkrétním kalendářním roce.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 76600000 Überwachung von Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1723000177