2. Verfahren
Verfahren
Titel: Novostavba ZUŠ Milevsko
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v novostavbě ZUŠ Milevsko pro výuku oboru hudebního a výtvarného. Budova bude využívána pro výuku žáků školy v odborných učebnách, tak pro různé kulturní akce pro veřejnost v multifunkčním hudebním a pohybovém sále. Na místě stávající jednopodlažní budovy bude vybudována nová výuková budova s dvěma nadzemními podlažími v hlavní hmotě. V částečně využitém třetím nadzemním podlaží, ve formě střešní nástavby, bude umístěna technická místnost.
Interne Kennung: OVZS 109159/2025/stvo
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001