75687-2025 - Ergebnis
Polen – Mechanische Ersatzteile außer Motoren und deren Ersatzteilen – Sukcesywne dostawy nowych części zamiennych do ambulansów Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie przez 12 miesięcy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy nowych części zamiennych do ambulansów Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie przez 12 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy nowych części zamiennych do ambulansów Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie przez 12 miesięcy
Vorherige Bekanntmachung: 731868-2024
Interne Kennung: 2024.16.ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34320000 Mechanische Ersatzteile außer Motoren und deren Ersatzteilen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34312000 Motorenteile
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Sukcesywne dostawy nowych części zamiennych do ambulansów Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie przez 12 miesięcy
Optionen:
Beschreibung der Optionen: strony dopuszczają możliwość zmiany okresu realizacji niniejszej umowy. Zmiana będzie polegała na przedłużeniu tego okresu o nie więcej niż 6 miesięcy i może nastąpić w przypadku, gdy do zakończenia pierwotnego terminu realizacji umowy całkowita wartość wynagrodzenia brutto nie zostanie w pełni wykorzystana