756873-2023 - Wettbewerb
Polen – Panzerförderer für den Bergbau – Dostawy przenośników zgrzebłowych lekkich z wyposażeniem elektrycznym dla TAURON Wydobycie S.A.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy przenośników zgrzebłowych lekkich z wyposażeniem elektrycznym dla TAURON Wydobycie S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: PZP/TWD/07489/2023/232/P/ALA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42417230 Panzerförderer für den Bergbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa fabrycznie nowych, kompletnych przenośników zgrzebłowych lekkich z wyposażeniem elektrycznym – ZG Sobieski.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ
Interne Kennung: PZP/TWD/07489/2023/232/P/ALA cz 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa fabrycznie nowych, kompletnych przenośników zgrzebłowych lekkich z wyposażeniem elektrycznym – ZG Janina.
Interne Kennung: PZP/TWD/07489/2023/232/P/ALA cz 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa fabrycznie nowych, kompletnych przenośników zgrzebłowych lekkich z wyposażeniem elektrycznym – ZG Brzeszcze.
Interne Kennung: PZP/TWD/07489/2023/232/P/ALA cz 3