756887-2025 - Wettbewerb
Polen – Chromatografen – Dostawa zestawu wysokosprawnego chromatografu cieczowego z tandemowym spektrometrem mas wysokiej rozdzielczości oraz chromatografu gazowego z systemem spektrometrii mas dla IKiFP PAN (KAT-271-13/2025)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zestawu wysokosprawnego chromatografu cieczowego z tandemowym spektrometrem mas wysokiej rozdzielczości oraz chromatografu gazowego z systemem spektrometrii mas dla IKiFP PAN (KAT-271-13/2025)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu wysokosprawnego chromatografu cieczowego z tandemowym spektrometrem mas wysokiej rozdzielczości oraz chromatografu gazowego z systemem spektrometrii mas dla IKiFP PAN. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungKAT-271-13/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu wysokosprawnego chromatografu cieczowego z tandemowym spektrometrem mas wysokiej rozdzielczości oraz chromatografu gazowego z systemem spektrometrii mas dla IKiFP PAN. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ