See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sběr a zpracování dat pro osobní doklady
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení (pronájem) technických zařízení pro sběr a zpracování dat za účelem pořizování žádostí o vydání občanských průkazů a cestovních pasů, jakož i jejich předávání občanům, a to 2 ks KS-O kombi, 2 ks Fotokabina, 5 ks KS-O kombi 2, 2 ks KS-O výdej, 1 ks KS-O-M, 3 ks čtečky dokladů a 1 ks LCD žadatele. Součástí služby bude mj. nezbytné programové vybavení, zaškolení uživatelů zadavatele, poskytování služby Hotline CDBP, servisní a jiné služby a zajištění spotřebního materiálu.
Interne Kennung: CDBP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236200 Datenverarbeitungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30232000 Peripheriegeräte, 48421000 Softwarepaket für das Facility-Management, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001