756914-2025 - Wettbewerb
Polen – Werbekampagnen – Usługa przeprowadzenia kampanii promocji kształcenia zawodowego oraz idei uczenia się przez całe życie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przeprowadzenia kampanii promocji kształcenia zawodowego oraz idei uczenia się przez całe życie
Beschreibung: Usługa polega na przeprowadzenia kampanii promocji kształcenia zawodowego oraz idei uczenia się przez całe życie, obejmującej w szczególności: 1) Przygotowanie audycji i spotu radiowego, 2) Przygotowanie artykułów w portalach internetowych i prasie na terenie Podkarpacia, 3) Utworzenie i utrzymanie portalu internetowego Wojewódzkiego Zespołu Koordynacji, 4) Realizacja kampanii w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Youtube), 5) Przedstawienie Zamawiającemu raportów z przeprowadzonej kampanii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WO-ZP.2310.28.2025.PTA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001