See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gaskwaliteit controle
Beschreibung: Netbeheer Nederland is voornemens de lopende overeenkomsten met DNV en Kiwa ten behoeve van het uitvoeren van gaskwaliteitscontroles in respectievelijk werkgebieden 1 en 2 en werkgebied 3 te verlengen, en publiceert hierover een gemotiveerd besluit op TenderNed om de markt en de marktpartijen te informeren. Op grond van artikel 7 (‘Duur overeenkomst’) van de huidige overeenkomsten met DNV en Kiwa eindigen beide raamovereenkomsten per 1-1-2026. Het is gewenst om van beide overeenkomsten de duur te verlengen tot 1 januari 2027.
Interne Kennung: 2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76000000 Mit der Gewinnung von Erdöl und Erdgas verbundene Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: Netbeheer Nederland is voornemens de lopende overeenkomsten met DNV en Kiwa ten behoeve van het uitvoeren van gaskwaliteitscontroles in respectievelijk werkgebieden 1 en 2 en werkgebied 3 te verlengen
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 70200000 Dienstleistungen der Vermietung oder Verpachtung von Immobilien im Eigenbesitz
Los: LOT-0002
Titel: 2
Beschreibung: Netbeheer Nederland is voornemens de lopende overeenkomsten met DNV en Kiwa ten behoeve van het uitvoeren van gaskwaliteitscontroles in respectievelijk werkgebieden 1 en 2 en werkgebied 3 te verlengen, en publiceert hierover een gemotiveerd besluit op TenderNed om de markt en de marktpartijen te informeren.