2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové práce v budovách města Nový Jičín
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb úklidu v prostorách budov Městského úřadu Nový Jičín, v budově Návštěvnického centra a v budově s byty zvláštního určení na adrese Pod Lipami 2006/19 (budova organizační složky ProSenior Nový Jičín).
Interne Kennung: P25V00000065
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Úklidové práce v prostorách budov Městského úřadu Nový Jičín
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb pravidelného úklidu, generálního úklidu, úklidu před slavností města a úklidu spisoven v prostorách budov Městského úřadu Nový Jičín včetně úklidu venkovních prostor na adrese: • Masarykovo náměstí 1/1 (ve Smlouvě označena „Radnice“), • Masarykovo náměstí 2/2 (ve Smlouvě označena „Radnice“), • Masarykovo náměstí 3/3 (ve Smlouvě označena „Radnice“), • Lidická 1413/4 (ve Smlouvě označena „Radnice“), • Divadelní 139/1 (ve Smlouvě označena „Divadelní 1“), • Divadelní 849/8 (ve Smlouvě označena „Divadelní 8“), • Dobrovského 35/1(ve Smlouvě označena „Dobrovského 1“).
Interne Kennung: P25V00000065/1
Los: LOT-0003
Titel: Úklidové práce v prostorách budovy organizační složky ProSenior Nový Jičín
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb pravidelného úklidu v prostorách budovy organizační složky ProSenior Nový Jičín na adrese: • Pod Lipami 2006/19, Nový Jičín (dům s byty zvláštního určení).
Interne Kennung: P25V00000065/3
Los: LOT-0002
Titel: Úklidové práce v prostorách budovy organizační složky Návštěvnického centra Nový Jičín
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb pravidelného úklidu v prostorách budovy organizační složky Návštěvnického centra Nový Jičín (dále jen „NCNJ“) a úklidu venkovních prostor na adrese: • Masarykovo náměstí 45/29, Nový Jičín (nebytový dům).
Interne Kennung: P25V00000065/2