See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavební úpravy a dostavba nároží ZŠ Hauptova, U Lékárny Praha Zbraslav
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zhotovení všech potřebných stupňů PD na stavební úpravy stávajících objektů ZŠ a na dostavbu nového vstupu na nároží dvou stávajících objektů.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zbraslav - PD