See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla placówek opiekuńczo-wychowawczych obsługiwanych przez Zespół do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 1 w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup i sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla placówek opiekuńczo-wychowawczych obsługiwanych przez Zespół do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Nr 1 w Warszawie z podziałem na 7. części. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmujący rodzaj produktów, ich ilość oraz parametry jakościowe dla poszczególnych części określa Formularz Cenowy właściwy dla danej części. Formularze Cenowe stanowią Załączniki nr 2a) – 2g) do SWZ.
Interne Kennung: ZP.D.11.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Produkty mleczarskie
Beschreibung: Produkty mleczarskie
Interne Kennung: część 1
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Warzywa,owoce i podobne produkty
Beschreibung: Warzywa,owoce i podobne produkty
Interne Kennung: część 2
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Mrożonki i ryby mrożone
Beschreibung: Mrożonki i ryby mrożone
Interne Kennung: część 3
Haupteinstufung (cpv): 15221000 Tiefgekühlter Fisch
Los: LOT-0004
Titel: Mięso drób i produkty mięsne
Beschreibung: Mięso drób i produkty mięsne
Interne Kennung: część 4
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: Różne artykuły spożywcze
Beschreibung: Różne artykuły spożywcze
Interne Kennung: część 5
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0006
Titel: Pieczywo, wyroby piekarskie i cukiernicze
Beschreibung: Pieczywo, wyroby piekarskie i cukiernicze
Interne Kennung: część 6
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0007
Titel: Artykuły dla niemowląt
Beschreibung: Artykuły dla niemowląt
Interne Kennung: część 7
Haupteinstufung (cpv): 15884000 Säuglingsnahrung