2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wymiana wodomierzy w lokalach będących własnością Skarbu Państwa w budynkach SP i WM.
Beschreibung: Dostawa i wymiana wodomierzy w lokalach będących własnością Skarbu Państwa w budynkach SP i WM. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na niżej wymienione części zamówienia: Część 1: Opis części zamówienia: dostawa i wymiana 398 sztuk wodomierzy zimnej i ciepłej wody użytkowej w miejscowościach Bydgoszcz i Bożenkowo. W tym 206 liczników zimnej wody i 192 sztuk wodomierzy ciepłej wody użytkowej: - w lokalach budynków Skarbu Państwa i Wspólnot Mieszkaniowych w miejscowości Bydgoszcz 395 sztuki (203 sztuk zimnej wody i 192 sztuk liczników ciepłej wody); - lokalach Skarbu Państwa w budynkach Wspólnot Mieszkaniowych w miejscowości Bożenkowo do wymiany 3 sztuki wodomierzy zimnej wody. Część 2: Opis części zamówienia: dostawa i wymiana 252 sztuk wodomierzy zimnej i ciepłej wody użytkowej w miejscowości Inowrocław. W tym 128 liczników zimnej wody i 124 ciepłej wody użytkowej) w lokalach budynków Skarbu Państwa i Wspólnot Mieszkaniowych. Część 3: Opis części zamówienia: dostawa i wymiana 8 sztuk wodomierzy zimnej i ciepłej wody użytkowej w miejscowości Skierniewice. W tym 4 liczników zimnej wody i 4 ciepłej wody w lokalach Skarbu Państwa w budynkach Wspólnoty Mieszkaniowej. Część 4: Opis części zamówienia: dostawa i wymiana 208 sztuk wodomierzy zimnej i ciepłej wody użytkowej z urządzeniem do odczytu zdalnego w miejscowości Bydgoszcz ul. Gdańska 147B, Gdańska 147C, Gdańska 147 D, Gdańska 147 E. W tym 104 liczników zimnej wody i 104 sztuk wodomierzy ciepłej wody użytkowej.
Vorherige Bekanntmachung: 530260-2025
Interne Kennung: DZP-OB.2610.300.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wymiana wodomierzy w lokalach będących własnością Skarbu Państwa w budynkach SP i WM. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. W niniejszym postępowaniu Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na niżej wymienione części zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wymiana wodomierzy w lokalach będących własnością Skarbu Państwa w budynkach SP i WM. Zamawiający informuje, że niniejsze postępowanie jest wydzieloną częścią zamówienia o nazwie „Wymiana i dostawa wodomierzy oraz ciepłomierzy” Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie do 40 dni od dnia zawarcia umowy. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 16 grudnia 2025 r. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. Zaleca się przy sporządzaniu oferty skorzystanie ze wzorów formularzy przygotowanych przez zamawiającego. Wykonawca może złożyć ofertę przygotowaną samodzielnie z zastrzeżeniem, że będzie one zawierać wszystkie niezbędne oświadczenia oraz informacje określone przez zamawiającego w treści wzorów załączonych do SWZ. Ofertę (załącznik nr 2 do SWZ), oświadczenie w formie JEDZ stanowiące załącznik nr 3 do SWZ oraz oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k ust. 1 rozporządzenia 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – załącznik nr 8 do SWZ sporządza się w języku polskim, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Do oferty należy dołączyć: 1) Pełnomocnictwo upoważniające do podpisania oferty, o ile ofertę podpisuje pełnomocnik; 2) Pełnomocnictwo do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – jeżeli dotyczy; Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania w formie JEDZ - wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ oraz oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k ust. 1 rozporządzenia 2022/576 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – załącznik nr 8 do SWZ sporządza się w języku polskim, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). 3) W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie to składa każdy z Wykonawców.; 5) Uzasadnienie dotyczące tajemnicy przedsiębiorstwa – jeżeli dotyczy; 6) Na podstawie § 13. 1 Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. z 2020 r., poz. 2415), w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający żąda od wykonawcy złożenia odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie Ofertę należy złożyć na Platformie pod adresem: https://amw.ezamawiajacy.pl. Należy wybrać kafelek „FORMULARZ OFERTY/WNIOSKU” lub wybrać sekcję „Przygotowanie oferty” do dnia: 18 września 2025 r. do godziny 09:00. Zamawiający odrzuci ofertę złożoną po terminie składania ofert. Oferty zostaną odszyfrowane i otwarte za pośrednictwem Platformy w dniu: 18 września 2025 r. o godzinie 10:00.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38550000 Zähler
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Dostawa i wymiana 398 sztuk wodomierzy zimnej i ciepłej wody użytkowej w miejscowościach Bydgoszcz i Bożenkowo.
Beschreibung: Część I; Dostawa i wymiana 398 sztuk wodomierzy zimnej i ciepłej wody użytkowej w miejscowościach Bydgoszcz i Bożenkowo. W tym 206 liczników zimnej wody i 192 sztuk wodomierzy ciepłej wody użytkowej: - w lokalach budynków Skarbu Państwa i Wspólnot Mieszkaniowych w miejscowości Bydgoszcz 395 sztuki (203 sztuk zimnej wody i 192 sztuk liczników ciepłej wody); - w lokalach Skarbu Państwa w budynkach Wspólnot Mieszkaniowych w miejscowości Bożenkowo do wymiany 3 sztuki wodomierzy zimnej wody. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część I: Dostawa i wymiana 398 sztuk wodomierzy zimnej i ciepłej wody użytkowej w miejscowościach Bydgoszcz i Bożenkowo.
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Dostawa i wymiana 252 sztuk wodomierzy zimnej i ciepłej wody użytkowej w miejscowości Inowrocław
Beschreibung: Część II: Dostawa i wymiana 252 sztuk wodomierzy zimnej i ciepłej wody użytkowej w miejscowości Inowrocław. W tym 128 liczników zimnej wody i 124 ciepłej wody użytkowej) w lokalach budynków Skarbu Państwa i Wspólnot Mieszkaniowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część II: Dostawa i wymiana 252 sztuk wodomierzy zimnej i ciepłej wody użytkowej w miejscowości Inowrocław
Los: LOT-0003
Titel: Część IV: Dostawa i wymiana 208 sztuk wodomierzy zimnej i ciepłej wody użytkowej z urządzeniem do odczytu zdalnego w miejscowości Bydgoszcz ul. Gdańska 147B, Gdańska 147C, Gdańska 147 D, Gdańska 147 E.
Beschreibung: Część IV: Dostawa i wymiana 208 sztuk wodomierzy zimnej i ciepłej wody użytkowej z urządzeniem do odczytu zdalnego w miejscowości Bydgoszcz ul. Gdańska 147B, Gdańska 147C, Gdańska 147 D, Gdańska 147 E. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część IV: Dostawa i wymiana 208 sztuk wodomierzy zimnej i ciepłej wody użytkowej z urządzeniem do odczytu zdalnego w miejscowości Bydgoszcz ul. Gdańska 147B, Gdańska 147C, Gdańska 147 D, Gdańska 147 E.