See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa trasy N-S w Rudzie Śląskiej od ul. Bielszowickiej do autostrady A4” – Inwestor Zastępczy
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego dla zadania pn. „Budowa trasy N-S w Rudzie Śląskiej od ul. Bielszowickiej do autostrady A4”. Pełnienie funkcji Inwestora Zastępczego obejmuje zarządzanie całością zadań mających na celu zrealizowanie Inwestycji w tym m.in.: zarządzanie, koordynowanie, pełnienie funkcji Inspektora nadzoru inwestorskiego, organizowanie robót budowlanych, kontrola i nadzór nad jej realizacją wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie obiektu objętego umową. W ramach pełnienia funkcji Inwestora Zastępczego, zobowiązany jest on świadczyć usługi w taki sposób, aby inwestycja była wykonana zgodnie z dokumentacją projektową oraz ofertą wykonawcy robót, w ustalonym w umowie z wykonawcą robót terminie, skutecznym wyegzekwowaniu od wykonawcy robót wymagań dotyczących jakości stosowanych materiałów, jakości robót i kosztów realizacji robót, jak również prawidłowo rozliczona oraz uzyskanie stosownych zaświadczeń, decyzji i pozwoleń niezbędnych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie inwestycji. Szczegóły zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 253474-2025
Interne Kennung: AP.271.88.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71520000 Bauaufsicht, 71631300 Technische Gebäudeüberwachung, 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71520000 Bauaufsicht, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71631300 Technische Gebäudeüberwachung