2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji do oprogramowania VMware albo licencji oprogramowania równoważnego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa licencji do oprogramowania VMware lub licencji oprogramowania równoważnego opisanych w OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: ZPRZ.270.252.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z zapisem art. 138 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r Prawo zamówień publicznych, w związku z publikacja ogłoszenia wstępnego w DUUE nr 303745-2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup licencji do oprogramowania VMware albo licencji oprogramowania równoważnego
Beschreibung: Zakup licencji do oprogramowania VMware albo licencji oprogramowania równoważnego opisanych w OPZ .
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania opcji, o której mowa w art. 441 ustawy Pzp w polegającej na dostawie 11 264 licencji Vmware vSphere Foundation 8 - Per Core VCF-VSP-FND-8, lub oprogramowania równoważnego.