2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach autobusowych i trolejbusowych organizowanych przez ZKM w Gdyni
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach autobusowych i trolejbusowych organizowanych przez ZKM w Gdyni, na całym obszarze sieci komunikacyjnej organizowanej przez ZKM w Gdyni, obejmującej teren Miasta Gdyni oraz miast i gmin, z którymi Miasto Gdynia podpisało stosowne porozumienia.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Art der Transportdienstleistungen: Oberleitungsbusverkehr
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001