757284-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – „Usługa utrzymania w czystości taboru kolejowego Spółki "Koleje Małopolskie" Sp. z o.o.”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługa utrzymania w czystości taboru kolejowego Spółki "Koleje Małopolskie" Sp. z o.o.”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowej usługi utrzymania w czystości taboru kolejowego Spółki „Koleje Małopolskie” Sp. z o.o. na terenie województwa małopolskiego i świętokrzyskiego. Zamówienie dzieli się na 5 (pięć) części.
Vorherige Bekanntmachung683498-2024
Interne KennungDZ.26.486.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
BeschreibungUtrzymanie w czystości taboru kolejowego z poziomu SP-0, SP-1, SP-2 we wskazanych przez Zamawiającego lokalizacjach:- Kraków Główny KGA – poziom SP-1, SP-2; - Kraków Główny – poziom SP-0; - Kraków Lotnisko – poziom SP-0; - Kraków Płaszów – poziom SP-1, SP-2
Interne KennungDZ.26.486.2024-Zadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
BeschreibungUtrzymanie w czystości taboru kolejowego z poziomu SP-1 we wskazanej przez Zamawiającego lokalizacjach, tj. - Tarnów; - Nowy Sącz
Interne KennungDZ.26.486.2024 - Zadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3
BeschreibungUtrzymanie w czystości taboru kolejowego z poziomu SP-1 we wskazanej przez Zamawiającego lokalizacji, tj. - Zakopane.
Interne KennungDZ.26.486.2024- Zadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4
BeschreibungUtrzymanie w czystości taboru kolejowego z poziomu SP-1, SP-2 we wskazanych przez Zamawiającego lokalizacjach, tj. - Oświęcim.
Interne KennungDZ.26.486.2024- Zadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5
BeschreibungUtrzymanie w czystości taboru kolejowego z poziomu SP-1, SP-2 we wskazanej przez Zamawiającego lokalizacji, tj. - Sędziszów.
Interne KennungDZ.26.486.2024- Zadanie 5