2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości pozostających w zorganizowanym przez Gminę Zaniemyśl systemie odbioru odpadów komunalnych w okresie od 01 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno - wypoczynkowe znajduje się w Uchwale w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, poprzez zobowiązanie Wykonawcy do odbioru większej ilości odpadów komunalnych niż przewidziana w Opisie Przedmiotu Zamówienia, jednakże niepowodującej wzrostu wysokości wynagrodzenia Wykonawcy o więcej niż 20% względem pierwotnie ustalonej wysokości wynagrodzenia Wykonawcy (wynagrodzenia za realizację podstawowego zakresu zamówienia).