See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění Města Turnov
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je poskytnutí služeb spočívajících v pojištění Města Turnov.Zadavatel dle § 101 ZZVZ rozdělil veřejnou zakázku na 3 části, a to: a)pojištění majetku a odpovědnosti za škodu nebo jinou újmu; b)pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla a havarijní pojištění vozidel; c)skupinové úrazové pojištění zastupitelů města.
Interne Kennung: P23V00000044
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pojištění majetku a odpovědnosti za škodu nebo jinou újmu
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je zejména pojištění nemovitého a movitého majetku a pojištění odpovědnosti za škodu nebo jinou újmu z provozní činnosti.
Interne Kennung: 1a
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Indexace inflace Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku v podobě inflační doložky. Pojistné částky je možno navýšit o míru inflace vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen (položka „ostatní zboží a služby“) za uplynulý kalendářní rok vyhlášenou Českým statistickým úřadem („Index“). K navýšení může dojít pouze jednou ročně k 1. 3. příslušného kalendářního roku, přičemž poprvé může k navýšení dojít k 1. 3. 2025, a to o míru inflace za období roku 2024. Základem pro úpravu je vždy částka za předcházející kalendářní rok a míra inflace vyjádřená procentní změnou průměrné cenové hladiny za posledních 12 měsíců. Uplatnění této vyhrazené změny vyžaduje uzavření písemného dodatku k příslušné pojistné smlouvě. Změna počtu pojištěných věcí Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku v podobě možnosti snížení či zvýšení pojištěných nemovitých a movitých věcí, na které se bude vztahovat pojištění podle uzavřené pojistné smlouvy. Možnost zvýšení či snížení počtu věcí si zadavatel vyhrazuje pro případ, že po dobu trvání příslušné pojistné smlouvy dojde ke změně počtu movitých věcí, které jsou předmětem pojištění, a daná věc bude uvedena v kalkulaci sazeb pojistného pro pojištění nemovitých a movitých věcí vypracovaného účastníkem podle čl. 8.6 této zadávací dokumentace. Pojistné nových nemovitých a movitých věcí bude odpovídat původním cenám uvedeným v kalkulaci pojistného s uvedením sazeb dle čl. 8.6 této zadávací dokumentace. Navýšení či snížení pojištěných věcí je zadavatel oprávněn oznámit kdykoliv, a to jednostranným oznámením pojistiteli o zvýšení či snížení počtu movitých věcí s uvedením počtu a typu věcí. Současně s tímto oznámením zadavatel předloží potřebné údaje pro uzavření pojištění. Uplatnění této vyhrazené změny vyžaduje uzavření písemného dodatku k příslušné pojistné smlouvě.
Los: LOT-0003
Titel: Skupinové úrazové pojištění zastupitelů města
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je úrazové pojištění jednotlivých zastupitelů města Turnova.
Interne Kennung: 1c
Beschreibung der Optionen: Indexace inflace Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku v podobě inflační doložky. Pojistné částky je možno navýšit o míru inflace vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen (položka „ostatní zboží a služby“) za uplynulý kalendářní rok vyhlášenou Českým statistickým úřadem („Index“). K navýšení může dojít pouze jednou ročně k 1. 3. příslušného kalendářního roku, přičemž poprvé může k navýšení dojít k 1. 3. 2025, a to o míru inflace za období roku 2024. Základem pro úpravu je vždy částka za předcházející kalendářní rok a míra inflace vyjádřená procentní změnou průměrné cenové hladiny za posledních 12 měsíců. Uplatnění této vyhrazené změny vyžaduje uzavření písemného dodatku k příslušné pojistné smlouvě.
Los: LOT-0002
Titel: Pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla a havarijní pojištění vozidel (flotilové pojištění)
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je zejména pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla (povinné ručení) a havarijní pojištění vozidel.
Interne Kennung: 1b