2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky léčivých přípravků pro Nemocnici Boskovice s.r.o.
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému na nákup léčivých přípravků dle aktuálních potřeb Nemocnice Boskovice s.r.o. včetně dopravy do sídla zadavatele. Bližší vymezení předmětu plnění bude vždy součástí jednotlivých výzev k podání nabídek v rámci dynamického nákupního systému.
Interne Kennung: DNS LK_001
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zavedení DNS
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému na nákup léčivých přípravků dle aktuálních potřeb Nemocnice Boskovice s.r.o. včetně dopravy do sídla zadavatele. Bližší vymezení předmětu plnění bude vždy součástí jednotlivých výzev k podání nabídek v rámci DNS.