2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, właścicieli nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe z terenu gminy Pęczniew oraz z PSZOK w Pęczniewie
Beschreibung: Szczegółowy przedmiot zamówienia wskazany został w załączniku nr 1 do SWZ i obejmuje on w szczególności: 1) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe oraz innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na terenie gminy Pęczniew; 2) wyposażenie w pojemniki i worki służące do zbierania odpadów komunalnych nieruchomości zamieszkałe i nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe oraz inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na terenie gminy Pęczniew zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku w gminie Pęczniew bez dodatkowej opłaty na czas trwania umowy (obowiązywać będzie system mieszany pojemnikowo-workowy tj. pojemnik na odpady zmieszane, worki na odpady zbierane selektywnie). Wykonawca dostarczy pojemniki i worki w terminie 14 dni od daty podpisania umowy. W przypadku zmiany ilości mieszkańców bądź liczby nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe oraz nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, jeżeli pojawią się w trakcie trwania umowy, w terminie 3 dni od daty zgłoszenia; 3) odbieranie i zagospodarowanie bioodpadów od właścicieli nieruchomości, którzy nie posiadają kompostowników; 4) odbieranie i zagospodarowanie odpadów z Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Pęczniewie oraz z Rodzinnego Ogródka Działkowego; 5) wyposażenie w pojemniki i kontenery Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Pęczniewie oraz Rodzinnego Ogródka Działkowego; 6) odbieranie i zagospodarowanie baterii i akumulatorów przenośnych oraz przeterminowanych leków; 7) wyposażenie w pojemniki punkty, w których zbierane będą baterie i akumulatory (2 punkty) oraz przeterminowane leki (1 punkt); 8) odbieranie i zagospodarowanie tworzyw sztucznych i szkła z 2 punktów stacjonarnych na terenie gminy; 9) opracowanie i dostarczenie Zamawiającemu i właścicielom nieruchomości harmonogramu odbioru odpadów komunalnych; 10) prowadzenie ewidencji oraz dokumentacji związanej z odbieraniem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden