757500-2025 - Ergebnis
Polen – Speichermedien – Zakup dysków twardych do posiadanego przez Zamawiającego deduplikatora
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup dysków twardych do posiadanego przez Zamawiającego deduplikatora
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup dysków twardych do posiadanego przez Zamawiającego deduplikatora. 2. W ramach Przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie w szczególności do: 1) dostarczenia dysków twardych (zwanych dalej Sprzętem). 2) dostarczenia wraz ze Sprzętem wszelkich niezbędnych materiałów, licencji, akcesoriów oraz okablowania potrzebnego do podłączenia i uruchomienia dostarczonego rozwiązania (jeżeli dotyczy). 3. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć sprzęt fabrycznie nowy, pełnowartościowy i wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi normami i standardami, objęty gwarancją producenta zgodnym z okresem gwarancji posiadanego deduplikatora – co najmniej do dnia 19.01.2029 r. 4. Miejscem dostarczenia Sprzętu jest budynek Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego przy ulicy Artura Grottgera 4 w Lublinie. Wykonawca zapewni transport do wskazanego pomieszczenia. 5. Wykonawca dostarczy Sprzęt w terminie 20/30/40* dni od dnia zawarcia umowy (*w zależności od oferty złożonej przez Wykonawcę. Termin wykonania stanowi jedno z kryteriów oceny ofert). Maksymalny termin dostawy Sprzętu wynosi do 40 dni od dnia zawarcia umowy. 6. Za dzień roboczy (zwany dalej „Dniem roboczym”) uznaje się dzień od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 17.00, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy oraz dni wolnych u Zamawiającego. 7. Wykonawca uzgodni termin dostawy przedmiotu zamówienia z wyprzedzeniem co najmniej 2 Dni roboczych. 8. Zamawiający oświadcza że w posiadanym deduplikatorze nie ma wolnych zatok do montażu dysków. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć odpowiednią półkę dyskową. 9. Opis przedmiotu zamówienia, w tym warunki i zasady realizacji zamówienia, stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 10. Szczegółowe warunki realizacji Umowy zawarte zostały w treści Załącznika nr 3 do SWZ – Istotne postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung568361-2025
Interne KennungNr postępowania: OZP.26.1.63.2025.AKR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Tryb przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 Pzp na dostawy o wartości zamówienia przekraczającej progi unijne o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. 2. Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Ofertę składa się pod rygorem nieważności w postaci elektronicznej i opatrzonej podpisem kwalifikowanym. 3. Składanie ofert następuje za pośrednictwem platformy zakupowej dostępnej pod adresem internetowym: https://lcit.ezamawiajacy.pl/. 4. Adres strony internetowej, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia został wskazany w Sekcji 5.1.11 Ogłoszenia. 5. Szczegółowa instrukcja korzystania z Platformy znajduje się w treści Rozdz. VIII SWZ, ust. 6 i dalszych ustępach. 6. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art.139 ust.1 Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 7. Wykonawca zobowiązany jest wskazać w Formularzu ofertowym lub Ofercie oferowany model Sprzętu (komponentu). Niewskazanie modelu skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. pkt5 Pzp. 8. Do oferty wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert Oświadczenie składane na podstawie art. 125 ust.1 i 2 Pzp w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, dalej: JEDZ według wzoru sporządzonego zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w Rozporządzeniu Wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5/01/2016 r. ustanawiającego standardowy formularz JEDZ. 9. Do oferty Wykonawca dołącza również oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia, o których mowa w art. 5k Rozporządzenie Rady (UE) 833/2014 z dnia 31/07/2014 r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie. Wzór Oświadczenia stanowi Zał. nr 7 do SWZ. 10. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych: 1) oświadczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16/02/2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - Zał. nr 6 do SWZ; 2) odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 Pzp sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji; 3) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 Pzp sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 4) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 Pzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 4, 8 i 10 Pzp - wzór oświadczenia stanowi Zał. nr 5 do SWZ; 11. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznych. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty. Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być złożone w oryginale w takiej samej formie, jak składana oferta (tj. w postaci elektronicznej i opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym). W przypadku gdy pełnomocnictwo zostało sporządzone w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone podpisem kwalifikowanym osób udzielających pełnomocnictwa. Dopuszcza się także złożenie elektronicznej kopii (skanu) pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej, w formie elektronicznego poświadczenia sporządzonego stosownie do art. 97 § 2 ustawy z dnia 14/02/1991 r. Prawo o notariacie, które to poświadczenie notariusz opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym, bądź też poprzez opatrzenie skanu pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej kwalifikowanym podpisem elektronicznym mocodawcy. Elektroniczna kopia pełnomocnictwa nie może być uwierzytelniona przez upełnomocnionego. 12. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia i dokumenty, o których mowa w Rozdziale VII ust. 1, ust.3 oraz ust. 4 pkt 1,2,3 i 4 SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia i dokumenty te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 13. Oświadczenia podmiotów składających ofertę wspólnie oraz podmiotów udostępniających potencjał składane na formularzu JEDZ powinny mieć formę dokumentu elektronicznego, podpisanego kwalifikowalnym podpisem elektronicznym przez każdego z nich w zakresie w jakim potwierdzają okoliczności o których mowa w treści art. 57 Pzp. 14. Jeżeli oferta Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia zostanie wybrana, Zamawiający przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego może wymagać przedłożenia umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30234000 Speichermedien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234500 Arbeitsspeichermedien
5. Los
LosLOT-0001
Menge9 Stück