2. Verfahren
Verfahren
Titel: Operativní leasing vozidel KSÚS SK – 30 ks IV
Beschreibung: Jedná se o pronájem automobilů kategorie M1 včetně služeb s tím souvisejících. Operativní leasing je stanoven na dobu 48 měsíců s celkovým nájezdem 150 000 km na vozidlo s fixní cenou nájmu a služeb po celou dobu trvání smlouvy. Dle kategorie vozidel bude pronajato 20 ks vozidel s přeplňovaným benzínovým motorem, 10 ks vozidel nízkoemisních splňující Zákon č. 360/2022 Sb.- Zákon o podpoře nízkoemisních vozidel prostřednictvím zadávání veřejných zakázek a veřejných služeb v přepravě cestujících Na každý automobil bude uzavřena samostatná leasingová smlouva
Interne Kennung: VZ-0275/00066001/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001