2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vysokotlaké vodní čerpadlo / High Pressure Water Pump
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka vysokotlakého vodního čerpadla pro experimentální jednotku akumulace tepelné energie. The subject of the public contract is the supply of a high-pressure water pump for an experimental unit of thermal energy storage.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122000 Pumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 001