757557-2023 - Wettbewerb
Polen – Diagnostika – Dostawa testów do diagnostyki gąbczastej encefalopatii bydła oraz trzęsawki owiec i kóz (wraz z formą atypową) z akcesoriami oraz użyczeniem sprzętu umożliwiającego ich wykonanie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa testów do diagnostyki gąbczastej encefalopatii bydła oraz trzęsawki owiec i kóz (wraz z formą atypową) z akcesoriami oraz użyczeniem sprzętu umożliwiającego ich wykonanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów do diagnostyki gąbczastej encefalopatii bydła i trzęsawki owiec i kóz (wraz z formą atypową) z akcesoriami (końcówki do pipet, probówki, płytki, worki, folie itp.) oraz użyczenie sprzętu umożliwiającego ich wykonywanie w Zakładzie Higieny Weterynaryjnej w Krakowie, pozwalających na wykonanie ilości oznaczeń min. 23 000 oznaczeń - max. 32 200 oznaczeń. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WIW-AG.272.14.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: WIW-AG.273.14.2023