See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZZK - NZ/241/3400/126/25 Dostawa pojemników naziemnych systemowych na odpady wraz z dostosowaniem nawierzchni pod pojemniki i montażem oznakowania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojemników naziemnych systemowych na odpady wraz z dostosowaniem nawierzchni pod pojemniki, wykonaniem projektu Stałej Organizacji Ruchu i montażem oznakowania, które wyłącza parkowanie przy pojemnikach
Vorherige Bekanntmachung: 575282-2025
Interne Kennung: ZZK - NZ/241/3400/126/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: W związku z zastosowaniem przez Zamawiającego w niniejszym postępowaniu tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pojemników w lokalizacjach ograniczonych ulicami: a) lokalizacja 1: Wita Stwosza, Szewska, Kotlarska, Krowia; b) lokalizacja 2: Piłsudskiego, Świdnicka, Kościuszki, Stawowa; c) lokalizacja 3: Pestalozziego, Oleśnicka, Żeromskiego, Kluczborska, Barlickiego; d) lokalizacja 4: Pszenna, Żytnia, Jęczmienna.
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje m.in.: a) prace przygotowawcze (demontaż nawierzchni istniejącej, przygotowanie nowej nawierzchni pod pojemniki naziemne); b) dostawę fabrycznie nowych, stalowych, naziemnych pojemników do selektywnej zbiórki odpadów wraz z montażem szyn naprowadzających, zwanych dalej „pojemnikami", o właściwościach i warunkach szczegółowo określonych w „Opisie przedmiotu zamówienia", c) montaż oznakowania drogowego i innych rozwiązań ograniczających parkowanie, tj. znaków zakazujących parkowanie przy pojemnikach i drodze dojazdowej; d) oznakowanie pojemników nazwą frakcji, e) prace towarzyszące związane z realizacją dostawy, w tym transport, rozładunek, montaż; f) przesadzenie roślin kolidujących z nową nawierzchnią pod pojemniki (dotyczy lokalizacji numer 2); g) montaż tablic informacyjnych o zakazie wyrzucania gabarytów.
Interne Kennung: ZADANIE I
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa pojemników w lokalizacjach ograniczonych ulicami: a) lokalizacja 1: Chojnowska, Głogowska, Ścinawska, Zielonogórska; b) lokalizacja 2: Zachodnia, Zielonogórska, Ścinawska, Lubińska.
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.: a) prace przygotowawcze (demontaż nawierzchni istniejącej, przygotowanie nowej nawierzchni pod pojemniki naziemne); b) dostawę fabrycznie nowych, stalowych, naziemnych pojemników do selektywnej zbiórki odpadów wraz z montażem szyn naprowadzających, zwanych dalej „pojemnikami", o właściwościach i warunkach szczegółowo określonych w „Opisie przedmiotu zamówienia", c) wykonanie dokumentacji związanej ze Stałą Organizacją Ruchu wraz z montażem oznakowania drogowego i innych rozwiązań ograniczających parkowanie, tj. znaków zakazujących parkowanie przy pojemnikach i drodze dojazdowej na podstawie zatwierdzonego projektu Stałej Organizacji Ruchu; d) oznakowanie pojemników nazwą frakcji, e) prace towarzyszące związane z realizacją dostawy, w tym transport, rozładunek, montaż; f) montaż tablic informacyjnych o zakazie wyrzucania gabarytów.
Interne Kennung: ZADANIE II