7576-2025 - Ergebnis
Tschechien – Allgemeine und berufliche Bildung – Rekvalifikační kurzy pro Kraj Vysočina IV.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekvalifikační kurzy pro Kraj Vysočina IV.
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění rekvalifikací dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále též jen „ZoZ“), pro uchazeče a zájemce o zaměstnání. Rekvalifikace budou realizovány na základě Rámcových dohod uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část veřejné zakázky (specifikované v kapitole 2 ZD – Základní informace o předmětu zakázky a obecné technické podmínky a v Příloze č. 8 ZD Specifikace a technické podmínky). VZ je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena do 25 částí. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části VZ (pro vyloučení pochybností může dodavatel podat nabídku pouze do jedné části nebo může podat několik nabídek do různých částí nebo může podat nabídky do všech částí VZ).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0020
TitelMzdový účetní/mzdová účetní (s využitím výpočetní techniky) – JI
BeschreibungPožadovaný minimální obsah rekvalifikace: - základy pracovního práva - mzda a odměňování - daň z příjmů ze závislé činnosti - zdravotní a sociální pojištění - vedení mzdového účetnictví na PC
Interne Kennungč. 19 VZ
LosLOT-0022
TitelMzdový účetní/mzdová účetní (s využitím výpočetní techniky) – ZR
Interne Kennungč. 21 VZ
LosLOT-0025
TitelDigitální gramotnost dle sylabu ECDL – TR
BeschreibungPožadovaný minimální obsah rekvalifikace: obsah rekvalifikace vychází z tematických celků stanovených MŠMT, obsahem rekvalifikace bude 10 vybraných tematických celků z níže uvedených: - Elektronická identita občana - Internetové bankovnictví - Portál občana, Datová schránka, Czech POINT - Komunikace s úřady, e-Občanka, Elektronický podpis - Základní ovládání PC/notebooku - Základní ovládání smartphone - Základní ovládání tabletu - Využívání různých aplikací na PC/notebooku - Využívání různých aplikací na smartphone - Využívání různých aplikací na tabletu - Kyberbezpečnost, bezpečné a slušné chování na internetu - Význam digitálních technologií, jejich přínosy a rizika
Interne Kennungč. 24 VZ
LosLOT-0026
TitelDigitální gramotnost dle sylabu ECDL – ZR
Interne Kennungč. 25 VZ