See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu rolniczego z podziałem na części.
Beschreibung: Zakup i dostawa sprzętu rolniczego z podziałem na części realizowane w ramach części inwestycji planu rozwojowego A1.4.1. Inwestycje na rzecz dywersyfikacji i skracania łańcucha dostaw produktów rolnych i spożywczych oraz budowy odporności podmiotów uczestniczących w łańcuchu w obszarze: Wsparcie dla szkół rolniczych w zakresie unowocześniania bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0 Część 1 zamówienia: ciągnik Część 2 zamówienia: pielnik Część 3 zamówienia: opryskiwacz Część 4 zamówienia: rozsiewacz Część 5 zamówienia: siewnik punktowy Część 6 zamówienia: skanery zawartości chlorofilu Część 7 zamówienia: stacja RTK Część 8 zamówienia: dron Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis sposób wykonania zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), stanowiący załącznik nr 1 do 1g do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 44512700 Feilen oder Raspeln, 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau, 16141000 Düngemittelstreuer, 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 38410000 Zählinstrumente, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38300000 Messinstrumente, 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System), 38111000 Funkpeileinrichtungen, 34933000 Navigationsausrüstung, 35613000 Unbemannte Flugkörper
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia: ciągnik rolniczy
Beschreibung: ciągnik rolniczy o mocy znamion. 140-150 KM z systemem automatycznego prowadzenia, RTK, z bramką telematyczną umożliwiającą dwukierunkową wymianą danych, ISOBUS z licencjami na kontrolę sekcji i zmienne dawkowanie oraz z dostępem do FMS. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis sposób wykonania zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1 zamówienia: ciągnik rolniczy
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia: pielnik 6-rzędowy
Beschreibung: pielnik 6-rzędowy z naprowadzaniem pielnika na podstawie kamery oraz z hydraulicznym unoszeniem sekcji pielących na podstawie GPS. Pielnik sterowany standardem ISOBUS będzie współpracował z ciągnikiem wyposażonym w system telematyczny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis sposób wykonania zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), stanowiący załącznik nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część 2 zamówienia: pielnik 6-rzędowy
Haupteinstufung (cpv): 44512700 Feilen oder Raspeln
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 zamówienia: opryskiwacz ciągany
Beschreibung: opryskiwacz ciągany poj. zb. cieczy roboczej 3200-3400 l z kontrolą sekcji i systemem zmiennego dawkowania, kontrola przez system ISOBUS, będzie współpracował z ciągnikiem wyposażonym w system telematyczny i ISOBUS. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis sposób wykonania zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), stanowiący załącznik nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: Część 3 zamówienia: opryskiwacz ciągany
Haupteinstufung (cpv): 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 zamówienia: rozsiewacz
Beschreibung: rozsiewacz nawozów poj. zbiornika 3200-3400l z kontrolą sekcji i systemem zmiennego dawkowania nawozu, kontrola przez system ISOBUS, będzie współpracował z ciągnikiem wyposażonym w system telematyczny i ISOBUS. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis sposób wykonania zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), stanowiący załącznik nr 1c do SWZ.
Interne Kennung: Część 4 zamówienia: rozsiewacz
Haupteinstufung (cpv): 16141000 Düngemittelstreuer
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 zamówienia: siewnik punktowy
Beschreibung: Siewnik punktowy 6-rzędowy, z siewnikiem nawozowym, działający w oparciu o współpracę z ciągnikiem wyposażonym w system telematyczny i ISOBUS, z funkcją zmiennego dawkowania normy wysiewu w oparciu o mapy zasobności gleby. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis sposób wykonania zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), stanowiący załącznik nr 1d do SWZ.
Interne Kennung: Część 5 zamówienia: siewnik punktowy
Haupteinstufung (cpv): 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 zamówienia: skanery zawartości chlorofilu
Beschreibung: skanery zawartości chlorofilu, urządzenie do pomiaru zawartości chlorofilu i biomasy w roślinach w czasie rzeczywistym umożliwiające sterowanie dawką aplikowanych środków, z oprogramowaniem do przesyłania informacji oraz modułami eksperckimi dla pszenicy i jęczmienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis sposób wykonania zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), stanowiący załącznik nr 1e do SWZ.
Interne Kennung: Część 6 zamówienia: skanery zawartości chlorofilu
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 zamówienia: stacja RTK
Beschreibung: stacja RTK z licencją dożywotnią RTK. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis sposób wykonania zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), stanowiący załącznik nr 1f do SWZ.
Interne Kennung: Część 7 zamówienia: stacja RTK
Haupteinstufung (cpv): 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System)
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 zamówienia: dron
Beschreibung: dron do wykonywania oprysków i nawożenia, z dostępem do oprogramowania mobilnego, Zestaw osprzętu dodatkowego umożliwiający wykonywanie oprysków i stosowanie nawozów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis sposób wykonania zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), stanowiący załącznik nr 1g do SWZ.
Interne Kennung: Część 8 zamówienia: dron
Haupteinstufung (cpv): 35613000 Unbemannte Flugkörper