See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiligingsdiensten
Beschreibung: De opdrachtomschrijving voor de Opdrachtovereenkomsten betreft het uitvoeren van beveiligingstaken, dat wil zeggen alle voorkomende beveiligings- en ondersteunende werkzaamheden. Deze werkzaamheden hebben betrekking op de controle van passagiers en handbagage, controle van personeel, bemanningsleden en meegevoerde voorwerpen, mobiele controle met behulp van Passenger Screening Dogs (PSD) en Explosieven Trace Detectie (ETD) in non-Schengen lounges en pieren, en STB/Bouw taken. Binnen de Aanbesteding is SNBV voornemend om drie (3) Opdrachtovereenkomsten te sluiten die zien op verschillende beveiligingsdisciplines. Iedere Opdrachtovereenkomst betreft een Perceel. De inzet van deze Aanbesteding is het voor ieder van de percelen gunnen van de Raamovereenkomst en een Opdrachtovereenkomst (de Overeenkomsten) aan een nog op te richten besloten vennootschap (de Opdrachtvennootschap). De Aanbesteder en de Inschrijver aan wie de Opdracht gegund wordt (de Opdrachtnemer), zullen samen als aandeelhouder deelnemen in het kapitaal van de op te richten vennootschap. Als Security willen we een hoogwaardige dienstverlening aanbieden. Daarom gaan we met Security 2.0 de basis die al staat verstevigen en de Security Operatie op de lange termijn verder verbeteren. Het doel hiervan is verbeterde dienstverlening met meer rust in de operatie. Het verbeteren van de Security Operatie bestaat uit vier onderdelen: verbeteren kwaliteit van werk; optimaliseren capaciteitsplanning; optimaliseren kwaliteit van beveiliging; verhogen effectiviteit besturingsmodel. De basis om dit te realiseren is om samen te werken in een Partnership voor de lange termijn.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste, 79714000 Überwachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie selectieleidraad voor een beschrijving van perceel 1.
Interne Kennung: Perceel 1 Beveiligingsdiensten-0
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Zie selectieleidraad voor een beschrijving van perceel 2
Interne Kennung: Perceel 2 beveiligingsdiensten-1
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Zie selectieleidraad
Interne Kennung: Perceel 3 beveiligingsdiensten-2