See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente Zevenaar
Beschreibung: Aansprakelijkheidsverzekering voor de gemeente Zevenaar. Aansprakelijkheidsverzekering. Geraamde waarde voor 3 jaar.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering
Beschreibung: n.v.t.
Interne Kennung: 1