See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Těžba dřeva a související činnosti v roce 2024
Beschreibung: Předmětem plnění jednotlivých částí veřejné zakázky je řádné poskytování služeb, spočívajících v těžebních pracích, ve zpracování nahodilých těžeb, v provedení výchovných zásahů, včetně sortimentace, přibližování a vyvážení dřeva na odvozní místo na lesním majetku ve vlastnictví České republiky (bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v Zadávací dokumentaci).
Vorherige Bekanntmachung: 37801-2024
Interne Kennung: ZN/2/Ř/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Část 1 - Komplexní výroba dříví na lokalitu odvozní místo
Beschreibung: Předmětem dané části je provádění komplexních těžebních prací až na lokalitu "odvozní místo". Jedná se o těžbu a sortimentaci dříví a o časové vícepráce k těžebním pracím (rozřezání nehroubí) a ostatní časové práce ručně (úklid klestu). Blíže viz Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: ZN/2/Ř/24_1
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 - Těžební práce harvestorovou technologií v porostech do 40-ti let věku
Beschreibung: Předmětem dané části je provádění těžebních činností spočívajících v provádění těžebních prací harvestorovou technologií v porostech do 40-ti let věku na vytyčených plochách jednotlivých lesnických úseků Lesní správy Lány. Jedná se o výchovné zásahy v probírkách a prořezávkách s komplexní výrobou dřevní hmoty, včetně sortimentu "tyče" na odvozním místě. Blíže viz Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: ZN/2/Ř/24_4
Los: LOT-0005
Titel: Část 5 - Těžební práce harvestorovou technologií - probírkové porosty do 80-ti let věku
Beschreibung: Předmětem dané části je provádění těžebních prací harvestorovou technologií v probírkách do 80-ti let věku na vyznačených plochách (porostech) jednotlivých lesnických úseků Objednatele. Jedná se o nahodilou těžbu dříví, provedení výchovných zásahů a odkácení z přirozeného zmlazení včetně komplexní výroby dříví na odvozním místě. Bliže viz Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: ZN/2/Ř/24_5
Los: LOT-0006
Titel: Část 6 - Těžební práce harvestorovou technologií v mýtních porostech
Beschreibung: Předmětem dané části je provádění těžebních prací harvestorovou technologií v mýtních porostech na vyznačených plochách jednotlivých lesnických úseků Objednatele. Jedná se o nahodilou těžbu dříví, odkácení z přirozeného zmlazení včetně komplexní výroby dříví na odvozní místo. Dříví bude roztříděno a uloženo do měřitelných hrání dle požadavků Objednatele. Součástí výroby je vyvezení a zpracování nebo jiná likvidace klestu. Blíže viz Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: ZN/2/Ř/24_6