75769-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Usługi sprzątania i utrzymania czystości w Muzeum Śląskim w Katowicach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi sprzątania i utrzymania czystości w Muzeum Śląskim w Katowicach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Muzeum Śląskiego w Katowicach usług sprzątania i utrzymania czystości: a) wewnątrz obiektów należących do Muzeum w następujących lokalizacjach: - na terenie głównej siedziby Muzeum przy ul. Tadeusza Dobrowolskiego 1, 40-205 Katowice, - w budynku należącym do Muzeum przy al. Wojciecha Korfantego 3, 40-005 Katowice, b) na terenach zewnętrznych przyległych do obiektów w ww. lokalizacjach.
Vorherige Bekanntmachung585530-2024
Interne KennungZP.2610.14.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (ustawa Pzp), z zachowaniem zasad w niej określonych oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Muzeum Śląskiego w Katowicach usług sprzątania i utrzymania czystości: a) wewnątrz obiektów należących do Muzeum w następujących lokalizacjach: - na terenie głównej siedziby Muzeum przy ul. Tadeusza Dobrowolskiego 1, 40-205 Katowice, - w budynku należącym do Muzeum przy al. Wojciecha Korfantego 3, 40-005 Katowice, b) na terenach zewnętrznych przyległych do obiektów w ww. lokalizacjach. Wykonawca zamówienia będzie zobowiązany do wykonywania: A. usług sprzątania podstawowego (usługi głównej) – Część A opisu przedmiotu zamówienia – realizowanej sukcesywnie z częstotliwością (dla poszczególnych czynności) nie mniejszą niż wskazana w opisie przedmiotu zamówienia (Złącznik nr 1 do SWZ), w okresie zgodnie z umową, za które Wykonawca będzie otrzymywał miesięczne wynagrodzenie ryczałtowe (pozycje 1-5 Arkusza kalkulacyjnego ceny oferty). W zakres usługi głównej wchodzi bieżące utrzymanie czystości wewnątrz budynków Muzeum znajdujących się w ww. lokalizacjach wraz z przyległym do nich terenem zewnętrznym, bieżące odśnieżanie terenu oraz czyszczenie wybranych powierzchni szklanych; B. usług dodatkowych – Część B opisu przedmiotu zamówienia – realizowanych wyłącznie na wezwanie Zamawiającego, za które Wykonawca otrzyma wynagrodzenie na podstawie cen jednostkowych wskazanych w ofercie. Usługi dodatkowe obejmują w szczególności mycie alpinistyczne powierzchni szklanych, doraźne usługi sprzątania, a także odśnieżanie dachów oraz wywóz i utylizację śniegu. Usługi dodatkowe dotyczą obydwu ww. lokalizacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej „OPZ”) zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia, zgodnie z istotnymi postanowieniami umowy - Załącznik nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90914000 Parkplatzreinigung
Optionen
Beschreibung der OptionenZamówienie nie obejmuje opcji.