See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en herstellingen ventilatiesystemen
Beschreibung: Het betreft het onderhoud van de ventilatiesystemen B, C en D binnen het patrimonium van Woonmaatschappij Dender-Zuid, individueel en collectief. Het gaat om een contract voor 2 jaren dat 1 keer stilzwijgend verlengd kan worden met 2 jaren. De samenwerking tussen de partijen is niet exclusief. De aanbestedende overheid behoudt het recht om andere aannemers aan te stellen zonder dat de, via dit raamcontract aangestelde, aannemer op grond daarvan aanspraak zou kunnen maken op enige schadevergoeding.
Interne Kennung: PPP0P7-272/5158/2025122
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025122_1