See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serverhardware 2025-2029
Beschreibung: Windesheim is op zoek naar een Opdrachtnemer welke tijdens de uitvoering van de Opdracht voor ons server hardware met daarin bijbehorende storage en support kan leveren.
Interne Kennung: D-1983
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
5. Los
Los: LOT-0000