2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ekonomický informační systém s podporou ekonomických procesů organizace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní dodávka a implementace Ekonomického informačního systému s elektronickým workflow a řízením oběhu některých dokumentů ve specifickém prostředí zdravotnické záchranné služby z hlediska ekonomických procesů i poskytovaných zdravotnických služeb, který není univerzálním nástrojem („krabicovým řešením“), ale je nutné jej nastavit individuálně, resp. na trhu dostupné plnění netriviálně upravit. Součástí plnění veřejné zakázky jsou dále provozní a servisní služby pro zajištění provozu dodaných systémů, jejich úprav a technologií na dobu 50 měsíců od předání díla do provozu (tzn. nasazení systému do „ostrého provozu“). Bližší specifikace požadovaného plnění je uvedena v Přílohách č. 3 ZD až č. 7 ZD. Ostatní Přílohy č. 8 ZD až č. 15 ZD dodavatel připraví dle pokynů k jednotlivým dokumentům.
Interne Kennung: 93/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., veškeré informace o postupu zadavatel uvádí v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s § 222 odst. 4 zákona především pokud změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky a její hodnota je do 10% původní hodnoty závazku.