See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa (odnowienie) licencji i rozbudowa systemu EDR wraz z technicznym wsparciem producenta.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest (odnowienie) licencji i rozbudowa systemu EDR wraz z technicznym wsparciem producenta lub rozwiązania równoważnego w ramach przedsięwzięcia pn. „Wsparcie procesu transformacji cyfrowej UCK WUM – Centralny Szpital Kliniczny”, sfinansowanego ze środków „Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności”, na podstawie umowy o objęcie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia nr KPOD.07.03-IP.10-0435/25/KPO/102/2025/525 z dnia 15.12.2025 r. oraz „Wsparcie procesu transformacji cyfrowej UCK WUM – Dziecięcy Szpital Kliniczny”, sfinansowanego ze środków „Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności”, na podstawie umowy o objęcie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia nr KPOD.07.03-IP.10-0433/25/KPO/102/2025/528 z dnia 15.12.2025 r. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem wymagań równoważności zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ - OPZ i Załączniku nr 1 do OPZ - Szczegółowe warunki równoważności.
Vorherige Bekanntmachung: 14145-2026
Interne Kennung: DZPUCK.262.233.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa (odnowienie) licencji i rozbudowa systemu EDR wraz z technicznym wsparciem producenta