757760-2023 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Aanstelling van een architect voor de volledige studieopdracht voor het bouwen van een woonproject voor elk volwassenen met een verstandelijke beperking te Lier
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling van een architect voor de volledige studieopdracht voor het bouwen van een woonproject voor elk volwassenen met een verstandelijke beperking te Lier
Beschreibung: De Aanbesteder wenst een architect aan te stellen voor de volledige studieopdracht voor het bouwen van een woonproject voor elf volwassenen met een verstandelijke beperking in Lier.
Interne Kennung: 130/23
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 130/23 - 1
Beschreibung: aanstelling van een architect voor de volledige studieopdracht voor het bouwen van een woonproject voor elf volwassenen met een verstandelijke beperking te Lier, Berlaarsesteenweg 88
Interne Kennung: 1