2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zvýšení kybernetické bezpečnosti – mikrosegmentace a kontrola síťových datových toků
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka ICT infrastrukturních prvků blíže specifikovaných v čl. 5 přílohy č. 1 ZD – Technická specifikace a zajištění služby servisní technické podpory blíže specifikované v čl. 6.1. přílohy č. 1 ZD – Technická kvalifikace. Veškeré funkční požadavky na dodávaný hardware jsou blíže specifikovány v příloze č. 2 ZD - Katalog požadavků. Předmět Veřejné zakázky dále zahrnuje implementaci dodaných infrastrukturních prvků, tj. osazení v prostorách Zadavatele, jejich nastavení a integraci na nezbytné okolní infrastrukturní systémy Zadavatele. To znamená, že dodavatel provede oživení dodaného hardwaru; zapojení kabeláže; úvodní nastavení prvků tak, aby sloužily svému účelu v prostředí Zadavatele a konfiguraci propojení prvků s existujícími provozními službami Zadavatele. Veřejná zakázka je realizována v rámci projektu s názvem „Kybernetická bezpečnost městské části Praha 1“, spolufinancovaného z programu Národní plán obnovy, na základě Výzvy č. 46 - Kybernetická bezpečnost - městské části, registrační číslo projektu CZ.31.2.0/0.0/0.0/24_145/0011567. Dodavatel je povinen dodržovat veškerá pravidla a podmínky vyplývající z uvedeného dotačního programu, která se vztahují k Veřejné zakázce.
Interne Kennung: VZ4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32421000 Netzverkabelung, 32422000 Netzkomponenten, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001