2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie operatu siedliskowego dla Nadleśnictw: Runowo i Rytel
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w swz. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie operatu siedliskowego wraz z wyróżnieniem i skartowaniem leśnych zespołów (zbiorowisk) roślinnych i przyporządkowaniem do nich leśnych siedlisk przyrodniczych wraz z oceną ich stanu ochrony (dalej – opracowanie siedliskowe) dla Nadleśnictw: Runowo i Rytel, według stanu na dzień 1 stycznia 2028 r.
Interne Kennung: EI.270.1.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Szczegółowe zasady regulujące sposób prowadzenia postępowania wynikają z swz. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. "procedury odwróconej" o której mowa w art. 139 ust. 1, 3-4 PZP Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej. Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231900 Sektorale Forstplanung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nadleśnictwo Runowo
Beschreibung: Szczegółowy opis wskazanej części zamówienia zawarty został w swz
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Nadleśnictwo Rytel
Interne Kennung: Część 2