See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 4 szt. używanych elektrycznych zespołów trakcyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. używanych elektrycznych zespołów trakcyjnych. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ) zawarty jest we Wzorze umowy (Załącznik nr 3 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 255563-2025
Interne Kennung: POT.240.919.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Termin realizacji zamówienia został określony w Umowie, stanowiącej Załącznik nr 1 do SWZ.