See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek dla Sądu Okręgowego w Katowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek dla Sądu Okręgowego w Katowicach” w podziale na części: a) Część I – „Zakup i dostawa kaset z tonerem i zespołów obrazujących do drukarek laserowych Lexmark dla Sądu Okręgowego w Katowicach”, b) Część II – „Zakup i dostawa kaset z tonerem oraz wkłady atramentowe do drukarek atramentowych Epson dla Sądu Okręgowego w Katowicach”, c) Część III – „Zakup i dostawa kaset z tonerem oraz wkładów atramentowych do pozostałych typów drukarek dla Sądu Okręgowego w Katowicach”.
Interne Kennung: ZP-240-7/23/OG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192113 Tonerkassetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa kaset z tonerem i zespołów obrazujących do drukarek laserowych Lexmark dla Sądu Okręgowego w Katowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa kaset z tonerem i zespołów obrazujących do drukarek laserowych Lexmark dla Sądu Okręgowego w Katowicach
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z opcji, o której mowa w art. 441 ustawy PZP. 2) Zamawiający ma prawo skorzystać z opcji w okresie trwania umowy. 3) Skorzystanie z opcji polegało będzie na zwiększeniu ilości materiałów eksploatacyjnych w ramach zawartej umowy, do maksymalnie 20% całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy określonego w umowie, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia – zamówienia w formie pisemnej. 4) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji w szczególności w przypadku wyczerpania ilości danego asortymentu w trakcie trwania umowy. 5) Podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. 6) Wykonawca każdorazowo zrealizuje zamówienia w terminie jak dla zamówienia podstawowego określonym w umowie. 7) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego a Wykonawca jest zobowiązany do wykonania zamówienia w zakresie opcji. 8) Nieskorzystanie przez Zamawiającego z opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa kaset z tonerem oraz wkłady atramentowe do drukarek atramentowych Epson dla Sądu Okręgowego w Katowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa kaset z tonerem oraz wkłady atramentowe do drukarek atramentowych Epson dla Sądu Okręgowego w Katowicach
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i dostawa kaset z tonerem oraz wkładów atramentowych do pozostałych typów drukarek dla Sądu Okręgowego w Katowicach
Interne Kennung: Część III