757875-2025 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby PL z podziałem na części
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego na potrzeby PL z podziałem na części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części: Część 1 – Dostawa stacji roboczych wraz z monitorami zadanie 1 – 32 szt. oraz zadanie 2 – 16 szt. Część 2 – Dostawa laptopa – 1 szt. Część 3 – Dostawa komputera mobilnego dla WBiA – 1 szt. Część 4 – Dostawa laptopa – 1 szt. Część 5 – Dostawa monitora graficznego – 1 szt. Część 6 – Dostawa mobilnej stacji roboczej – 2 szt. Część 7 – Dostawa komputera mobilnego – 1 szt. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dla poszczególnych części został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załączniku nr 8 do SWZ - testy PASSMARK dla poszczególnych części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung569589-2025
Interne KennungAP-272-PN-61/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNiniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) zwanej dalej "ustawą Pzp " oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1142351 W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego. Zamawiający będzie przekazywał wykonawcom informacje za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny wykonawca, będzie przekazywana za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego wykonawcy. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na platformazakupowa.pl przesłanych przez zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdz. XI SWZ Ofertę sporządza się na Formularzu Ofertowym - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ. W przypadku złożenia oferty bez użycia załączonych formularzy, złożona oferta musi zawierać wszelkie informacje wymagane w SWZ i wynikające z zawartości wzoru formularzy ofertowych. UWAGA: Wykonawca ma obowiązek wskazać w Formularzu Ofertowym producenta oraz model, symbol oferowanego sprzętu pozwalające zweryfikować czy oferowany produkt spełnia wszystkie wymagania Zamawiającego. W przypadku, gdy Wykonawca nie wskaże producenta lub modelu oferowanego sprzętu Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art. 223 ustawy Pzp Zamawiający nie wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdz. XXIII SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 –Dostawa laptopa – 1 szt.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części: Część 2 – Dostawa laptopa – 1 szt. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dla poszczególnych części został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załączniku nr 8 do SWZ - testy PASSMARK dla poszczególnych części zamówienia
Interne KennungAP-272-PN-61/2025 cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 –Dostawa laptopa – 1 szt.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części: Część 4 – Dostawa laptopa – 1 szt. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dla poszczególnych części został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Załączniku nr 8 do SWZ - testy PASSMARK dla poszczególnych części zamówienia
Interne KennungAP-272-PN-61/2025 cz. 4