2. Verfahren
Verfahren
Titel: 97-2025 Onderhoud Harenerholt 2026-2027
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit het onderhoud van verhardingen, groen en watergangen in de wijk Harenerholt in Haren (gelegen in het zuiden van de gemeente Groningen). Zie bestek
Interne Kennung: 97-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een looptijd van twee (2) jaar. De overeenkomst gaat in op 1 maart 2026 en eindigt op 29 februari 2028.