758000-2023 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa materiałów kontrolnych do programów zewnętrznej oceny realizowanych w ramach międzylaboratoryjnej oceny jakości badań dla Centralnego Ośrodka Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów kontrolnych do programów zewnętrznej oceny realizowanych w ramach międzylaboratoryjnej oceny jakości badań dla Centralnego Ośrodka Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów kontrolnych dla Centralnego Ośrodka Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został ujęty w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) w szczególności: Formularz ofertowy – załącznik nr 1; formularz cenowy - załącznik nr 2, Parametry techniczne i graniczne - załącznik nr 1a oraz Wzór umowy- Załącznik nr 5.
Interne Kennung: 01/ZP/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: I. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl dostępnej pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/cobjwdl; II. Wykonawca, przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: a) akceptuje warunki korzystania z Platformy określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej pod linkiem https://platformazakupowa.pl/ w zakładce „Regulamin" oraz uznaje go za wiążący, b) zapoznał i stosuje się do Instrukcji składania ofert/wniosków dostępnej pod linkiem: https://drive.google.com/file/d/1Kd1DttbBeiNWt4q4slS4t76lZVKPbkyD/view. III. Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. IV. Oferty, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, podmiotowe środki dowodowe, w tym oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, oraz zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o których mowa w art. 118 ust. 3 ustawy Pzp, zwane dalej „zobowiązaniem podmiotu udostępniającego zasoby”, przedmiotowe środki dowodowe, pełnomocnictwo, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (tj. Dz. U. z 2017 r. poz. 2247) z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Wśród formatów powszechnych a NIE występujących w rozporządzeniu występują: .rar .gif .bmp .numbers .pages. Dokumenty złożone w takich plikach zostaną uznane za złożone nieskutecznie. V. Wykonawca składa ofertę posiadającą załączone dokumenty: a) Wypełniony Formularz ofertowy, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ i parametry techniczne i wymogi graniczne Załącznik nr 1a do SWZ. b) Wypełniony Formularz cenowy, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Niedopuszczalne jest wprowadzanie przez Wykonawców jakichkolwiek zmian do treści ww. załącznika. Wprowadzenie zmian skutkować będzie odrzuceniem oferty zgodnie z przepisami ustawy Pzp. Zamawiający zaleca wykorzystanie formularza załącznika przekazanego przez Zamawiającego. Dopuszcza się w ofercie złożenie załącznika opracowanego przez Wykonawców pod warunkiem, że będzie on identyczny co do treści z arkuszem przygotowanym przez Zamawiającego. c) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) ( oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 Ustawy Pzp). – stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny. Może korzystać z narzędzia ESPD lub innych dostępnych narzędzi lub oprogramowania, które umożliwiają wypełnienie JEDZ i utworzenie dokumentu elektronicznego. Aktualną wersję instrukcji wypełniania JEDZ/ESPD można znaleźć pod linkiem https://www.gov.pl/web/uzp/jednolity-europejski-dokument-zamowienia UWAGA! 1. Dla poprawnego złożenia oświadczenia w zakresie spełniania warunków udziału w postępowaniu Zamawiający wymaga jedynie, by wykonawca w złożonym Jednolitym Europejskim Dokumencie Zamówienia (JEDZ) części IV: Kryteria kwalifikacji w pkt α – Ogólne oświadczenie dotyczące wszystkich kryteriów kwalifikacji wpisał odpowiedź – TAK; 2.Oświadczenie dotyczące podstaw wykluczenia, o których mowa w art. 7 ust.1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach Wykonawca składa wypełniając części III – podstawy wykluczenia, sekcja D – Podstawy wykluczenia o charakterze krajowym (podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym określone w stosownym ogłoszeniu lub w dokumentach zamówienia). d) JEDZ – Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust.1 ustawy Pzp składane przez podmiot udostępniający zasoby (jeżeli dotyczy). e) Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia przewidziana w art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 (Załącznik nr 3a do SWZ) składane przez Wykonawcę i podmiot udostępniający zasoby (o ile dotyczy). g) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o których mowa w art. 118 ust. 3 ustawy Pzp -jeżeli dotyczy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ. h) Odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania chyba, że zamawiający może je pozyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. – UWAGA: W przypadku Wykonawców figurujących w KRS lub CEIDG, Zamawiający uzna, że podanie w Formularzu ofertowym nr NIP i REGON Wykonawcy będzie wystarczające do uzyskania dostępu do w/w dokumentów. i) Jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w pkt h), zamawiający żąda od wykonawcy pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania wykonawcy. j) Przepis o którym mowa w pkt i) stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego. k) Przepisy o których mowa w pkt h) i i) stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu podmiotu udostępniającego zasoby na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp lub do podwykonawcy niebędącego podmiotem udostępniającym zasoby na takich zasadach. VI. Forma składanych dokumentów i opis sposobu przygotowania oferty zostały określone w rozdz. XII SWZ. VII. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość dokonania w pierwszej kolejności badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET Nr 1 – Materiały kontrolne do programu sprawdzianów chemii klinicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów kontrolnych PAKIET Nr 1 – Materiały kontrolne do programu sprawdzianów chemii klinicznej do programów zewnętrznej oceny realizowanych w ramach międzylaboratoryjnej oceny jakości badań dla Centralnego Ośrodka Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi szczegółowo opisane w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) w szczególności: Formularz ofertowy – załącznik nr 1; formularz cenowy - załącznik nr 2, Parametry techniczne i graniczne - załącznik nr 1a oraz Wzór umowy- Załącznik nr 5.
Interne Kennung: 01/ZP/2023 część 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET Nr 2– Materiały kontrolne do programu sprawdzianów koagulologicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów kontrolnych PAKIET Nr 2– Materiały kontrolne do programu sprawdzianów koagulologicznych do programów zewnętrznej oceny realizowanych w ramach międzylaboratoryjnej oceny jakości badań dla Centralnego Ośrodka Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi szczegółowo opisane w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) w szczególności: Formularz ofertowy – załącznik nr 1; formularz cenowy - załącznik nr 2, Parametry techniczne i graniczne - załącznik nr 1a oraz Wzór umowy- Załącznik nr 5.
Interne Kennung: 01/ZP/2023 część 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET Nr 3– Materiały kontrolne do programu sprawdzianów immunochemicznych poszerzonych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów kontrolnych PAKIET Nr 3– Materiały kontrolne do programu sprawdzianów immunochemicznych poszerzonych do programów zewnętrznej oceny realizowanych w ramach międzylaboratoryjnej oceny jakości badań dla Centralnego Ośrodka Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi szczegółowo opisane w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) w szczególności: Formularz ofertowy – załącznik nr 1; formularz cenowy - załącznik nr 2, Parametry techniczne i graniczne - załącznik nr 1a oraz Wzór umowy- Załącznik nr 5.
Interne Kennung: 01/ZP/2023 część 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET Nr 4 – Materiały kontrolne do programu sprawdzianów parametrów równowagi kwasowo-zasadowej i elektrolitów ISE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów kontrolnych PAKIET Nr 4 – Materiały kontrolne do programu sprawdzianów parametrów równowagi kwasowo-zasadowej i elektrolitów ISE do programów zewnętrznej oceny realizowanych w ramach międzylaboratoryjnej oceny jakości badań dla Centralnego Ośrodka Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi szczegółowo opisane w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) w szczególności: Formularz ofertowy – załącznik nr 1; formularz cenowy - załącznik nr 2, Parametry techniczne i graniczne - załącznik nr 1a oraz Wzór umowy- Załącznik nr 5.
Interne Kennung: 01/ZP/2023 część 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET Nr 5 – Materiały kontrolne do programu sprawdzianów immunochemicznych markerów kardiologicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów kontrolnych PAKIET Nr 5 – Materiały kontrolne do programu sprawdzianów immunochemicznych markerów kardiologicznych do programów zewnętrznej oceny realizowanych w ramach międzylaboratoryjnej oceny jakości badań dla Centralnego Ośrodka Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi szczegółowo opisane w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) w szczególności: Formularz ofertowy – załącznik nr 1; formularz cenowy - załącznik nr 2, Parametry techniczne i graniczne - załącznik nr 1a oraz Wzór umowy- Załącznik nr 5.
Interne Kennung: 01/ZP/2023 część 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET Nr 6 – Materiały kontrolne do programu sprawdzianów immunochemicznych markerów kardiologicznych- peptyd natriuretyczny BNP
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów kontrolnych PAKIET Nr 6 – Materiały kontrolne do programu sprawdzianów immunochemicznych markerów kardiologicznych- peptyd natriuretyczny BNP do programów zewnętrznej oceny realizowanych w ramach międzylaboratoryjnej oceny jakości badań dla Centralnego Ośrodka Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi szczegółowo opisane w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) w szczególności: Formularz ofertowy – załącznik nr 1; formularz cenowy - załącznik nr 2, Parametry techniczne i graniczne - załącznik nr 1a oraz Wzór umowy- Załącznik nr 5.
Interne Kennung: 01/ZP/2023 część 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET Nr 7 – Materiały kontrolne do programu sprawdzianów hematologicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów kontrolnych PAKIET Nr 7 – Materiały kontrolne do programu sprawdzianów hematologicznych do programów zewnętrznej oceny realizowanych w ramach międzylaboratoryjnej oceny jakości badań dla Centralnego Ośrodka Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi szczegółowo opisane w załącznikach do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) w szczególności: Formularz ofertowy – załącznik nr 1; formularz cenowy - załącznik nr 2, Parametry techniczne i graniczne - załącznik nr 1a oraz Wzór umowy- Załącznik nr 5.
Interne Kennung: 01/ZP/2023 część 7