2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji na oprogramowanie oraz elementów sprzętowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji na oprogramowanie oraz elementów sprzętowych w zakresie opisanym poniżej:. 1) Licencje do urządzeń producenta Palo Alto Networks – zamawiający wymaga dostarczenia licencji do posiadanych przez Zamawiającego urządzeń producenta Palo Alto Networks o numerach wskazanych w Części IV SWZ, obejmujących okres do dnia zakończenia obowiązywania aktualnej gwarancji i wsparcia technicznego dla tych urządzeń, tj. do dnia 24.01.2030 r. 2) System Anty-DDoS – Zamawiający wymaga dostarczenia systemu Anty-DDoS obejmującego: a) licencję na oprogramowanie do ochrony przed atakami typu Distributed Denial of Service (DDoS). b) dostarczenie jednego urządzenia fizycznego klasy Network Packet Broker (NPB), zapewniającego dystrybucję ruchu sieciowego, c) dostarczenie trzech pasywnych rozdzielacze optyczne TAP (Passive Fiber Optic Network TAP) w formie urządzeń fizycznych, umożliwiających rozdzielanie i przekazywanie ruchu sieciowego do urządzeń analitycznych i monitorujących wraz z okablowaniem (zwane Patchcordami). 3) Oprogramowanie klasy EDR/XDR – zamawiający wymaga dostarczenia licencji oprogramowania klasy EDR/XDR (Endpoint Detection and Response / Extended Detection and Response); 4) Oprogramowania do analizy kodu źródłowego – zamawiający wymaga dostarczenia oprogramowania służącego do automatycznej analizy jakości kodu źródłowego, wykrywania błędów programistycznych, podatności bezpieczeństwa oraz niezgodności ze standardami programistycznymi. 2. Do zakresu przedmiotu zamówienia należy również przeprowadzenie instruktażu dla osób wyznaczonych przez zamawiającego, zgodnie z wymaganiami określonymi w Części IV SWZ. 3. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, stanowią integralną część opisu przedmiotu zamówienia i zawarte zostały w Części IV SWZ., 4. Przedmiot zamówienia musi być objęty gwarancją zgodnie z wymaganiami określonymi w Części III oraz IV SWZ. 5. Okres gwarancji liczony będzie od daty sporządzenia protokołu zdawczo-odbiorczego przedmiotu zamówienia. 6. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieeksponowany na wystawach, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia oryginalnie zapakowany, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. 7. Przedmiot zamówienia musi być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 8. Dostarczony przedmiot zamówienia musi pochodzić z kanału dystrybucyjnego producenta niewyłączającego dystrybucji na rynek polski i zapewniającego realizację uprawnień gwarancyjnych. 9. Przedmiot zamówienia musi być dostarczony wraz z instrukcjami obsługi, sterownikami oraz ewentualnym oprogramowaniem towarzyszącym niezbędnym do prawidłowego korzystania z przedmiotu zamówienia (uzyskania pełnej funkcjonalności wskazanej w Części IV SWZ). Zamawiający nie będzie zobowiązany do wnoszenia żadnych dodatkowych należności, w szczególności opłat licencyjnych, zaś ewentualne licencje będą udzielone w ramach wynagrodzenia wykonawcy, bez ograniczenia czasowego i terytorialnego, chyba, że w Części IV SWZ wyraźnie zaznaczono inaczej. Jeżeli do uruchomienia i korzystania z tego oprogramowania potrzebne będą licencje, kody lub inne uprawnienia muszą być one dostarczone bez dodatkowych opłat. Kody, licencje i inne uprawnienia muszą być dostarczone również wówczas, gdy są niezbędne do uruchomienia albo skonfigurowania elementów sprzętowych. 10. Dostarczony przedmiot zamówienia przeznaczony do zasilania z sieci energetycznej musi być wyposażony w odpowiednią liczbę kabli zasilających pozwalających na podłączenie go do standardowych gniazdek zasilających, chyba, że w Części IV SWZ zaznaczono inaczej. 11. Oferowany przedmiot zamówienia w dniu sporządzenia oferty nie może być przewidziany przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży.
Interne Kennung: PN 14/10/2025 – dostawa licencji na oprogramowanie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001