2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energieopslagsystemen (EOS)
Beschreibung: De aanbestedende dienst heeft gekozen voor een Europese aanbesteding volgens de openbare procedure. Op deze manier wordt beoogd een overeenkomst te sluiten voor de levering van een energievoorziening, inclusief het uitvoeren van onderhoud en het verlenen van storingsdiensten. Het uitgangspunt is een EOS met 4 accupakketten met een totale capaciteit van 1040 kWh.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31440000 Batterien
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aanbestedende dienst heeft gekozen voor een Europese aanbesteding volgens de openbare procedure. Op deze manier wordt beoogd een overeenkomst te sluiten voor de levering van een energievoorziening, inclusief het uitvoeren van onderhoud en het verlenen van storingsdiensten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na het verstrijken van de initiële looptijd van de Overeenkomst kan Opdrachtgever eenzijdig, onder gelijkblijvende voorwaarden, de Overeenkomst vier (4) keer verlengen met één (1) jaar