See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków ogólnych i cytostatycznych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków ogólnych i cytostatycznych. 2.Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Zamówienie zostało podzielone na 12 pakietów. Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich lub niektórych części. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 2, który jest jednocześnie formularzem cenowym.
Interne Kennung: WCPIT/EA/381-84/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócony termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust.2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019r.- Prawo Zamówień Publicznych. Zaistniała konieczność pilnego przeprowadzenia postępowania, w celu zapewnienia pacjentom onkologicznym kontynuacji terapii.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt, 33661200 Analgetika, 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung, 33616000 Vitamine, 33652300 Immunsuppressiva, 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 1LEKI CYTOSTATYCZNE
Beschreibung: Pakiet nr 1LEKI CYTOSTATYCZNE
Interne Kennung: Pakiet nr 1LEKI CYTOSTATYCZNE
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 2 LEKI CYTOSTATYCZNE
Beschreibung: Pakiet nr 2 LEKI CYTOSTATYCZNE
Interne Kennung: Pakiet nr 2 LEKI CYTOSTATYCZNE
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Beschreibung: Pakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Interne Kennung: Pakiet nr 3 LEKI OGÓLNE
Haupteinstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 4 LEKI OGÓLNE
Beschreibung: Pakiet nr 4 LEKI OGÓLNE
Interne Kennung: Pakiet nr 4 LEKI OGÓLNE
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Beschreibung: Pakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Interne Kennung: Pakiet nr 5 LEKI OGÓLNE
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Beschreibung: Pakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Interne Kennung: Pakiet nr 6 LEKI OGÓLNE
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 7 LEKI CYTOSTATYCZNE
Beschreibung: Pakiet nr 7 LEKI CYTOSTATYCZNE
Interne Kennung: Pakiet nr 7 LEKI CYTOSTATYCZNE
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 8 LEKI CYTOSTATYCZNE
Beschreibung: Pakiet nr 8 LEKI CYTOSTATYCZNE
Interne Kennung: Pakiet nr 8 LEKI CYTOSTATYCZNE
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Beschreibung: Pakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Interne Kennung: Pakiet nr 9 LEKI OGÓLNE
Haupteinstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Beschreibung: Pakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Interne Kennung: Pakiet nr 10 LEKI OGÓLNE
Haupteinstufung (cpv): 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 11 LEKI GÓLNE
Beschreibung: Pakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Interne Kennung: Pakiet nr 11 LEKI OGÓLNE
Haupteinstufung (cpv): 33616000 Vitamine
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33652300 Immunsuppressiva, 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33661200 Analgetika, 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Beschreibung: Pakiet nr 12 LEKI OGÓLNE
Interne Kennung: Pakiet nr 12 LEKI OGÓLNE