758096-2025 - Ergebnis
Niederlande – Hämatologie-Analysegeräte – Vrijwillige transparantie Terumo BCT Spectra Optia afarese toestellen, installatie, training, consumables en onderhoud
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVrijwillige transparantie Terumo BCT Spectra Optia afarese toestellen, installatie, training, consumables en onderhoud
BeschreibungLevering van Spectra Optia toestellen inclusief installatie, training, consumables en onderhoud. 1
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434570 Hämatologie-Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0000
TitelLevering Spectra Optia afarese toestellen
BeschreibungLevering Spectra Optia afarese toestellen, installatie, training, consumables en onderhoud ten behoeve van Amsterdam UMC. Dit betreft voorlopige transparantie voor een onderhandelingsprocedure zonder aankondiging, hierbij gebruik makend van artikel 2.32 lid 1 aanhef en sub b aanhef en onder 2 Aw 2012. van de Aanbestedingswet 2012 omdat mededinging om technische redenen ontbreekt.
Interne Kennung1