2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gereedschappen en aanverwante dienstverlening
Beschreibung: Scope van de Opdracht Levering van de volgende verbruiksmaterialen: - Handgereedschappen zonder externe energietoevoer - Gereedschappen met externe energietoevoer - Verwisselbare bewerkingsgereedschappen - Grootgereedschap en hulpmiddelen - Meet- en controleapparatuur De volgende aanvullende diensten maken deel uit van de opdracht: - Gepersonaliseerde webshop met een gedigitaliseerd bestelproces - Lasergravering - Advies en innovatie Voor meer details wordt verwezen naar de aanbestedingsdocumentatie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocumentatie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen, 43132100 Bohrmaschinen, 43830000 Elektrowerkzeuge, 44316400 Metallwaren
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocumentatie.