758322-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Bauarbeiten – Warmte-koude-net Tilburg Zuid en Kenniskwartier
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWarmte-koude-net Tilburg Zuid en Kenniskwartier
BeschreibungDe Opdracht omvat het ontwerp, de realisatie en het beheer en onderhoud van een collectief warmte-koudenet in Tilburg Zuid (Perceel 1) en Kenniskwartier (Perceel 2). Het betreft een omvangrijke en gefaseerde gebiedsontwikkeling waarin zowel nieuwbouw, grootschalige renovatie als bestaande bouw wordt aangesloten op een duurzaam 5de generatie warmte-koudenet. In Bijlage 1 - Lijst van projecten bevat een overzicht van de verschillende projecten per perceel. Bijlage 2 beschrijft het energieconcept en de twee percelen. De totale scope wordt in fasen ontwikkeld, ontworpen en gerealiseerd. Inclusief Beheer en onderhoud conform het beheer- en onderhoudsplan, inclusief correctief onderhoud, voor een minimale periode van 15 jaar. Optioneel: verlenging met 15 jaar, zie ook Sectie 2.6. Zie bijlage 1 voor projectenlijst. Beide percelen hebben een maximale waarde van 1 miljard.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDe niet-openbare procedure bestaat uit twee fasen. In de eerste fase kunnen geïnteresseerde partijen zich aanmelden en worden zij getoetst op uitsluitingsgronden, geschiktheidseisen en selectiecriteria. Op basis hiervan selecteert de Aanbestedende Dienst een beperkt aantal geschikte partijen. In de tweede fase worden uitsluitend de geselecteerde partijen uitgenodigd om een inschrijving in te dienen. Deze opzet waarborgt zowel een brede toegang tot de markt als een beheersbare en kwalitatief hoogwaardige beoordeling van de inschrijvingen.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 45251250 Bau von Fernheizzentralen
5. Los
LosLOT-0001
TitelP1: Tilburg Zuid
BeschreibungPerceel 1 betreft het ontwikkelgebied Tilburg Zuid, zie projectenlijst bijlage 1 Maximale waarde van €1.000.000.000,-
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe overeenkomst bevat een aantal opties die door de Aanbestedende dienst eenzijdig kunnen worden ingeroepen. Deze opties zijn vooraf voorzien, inhoudelijk omschreven en zijn daarmee aan te merken als herzieningsclausules in de zin van artikel 2.163c van de Aanbestedingswet 2012. De toepassing ervan vereist geen nieuwe aanbesteding, tenzij uitdrukkelijk anders aangegeven. De volgende opties zijn voorzien: 1. Verlenging van beheer en onderhoud van het gerealiseerde warmtenet gedurende een maal 15 jaar. Onderhoud omvat alle activiteiten die erop gericht zijn om de functie en het prestatieniveau van het warmtenet tijdens de levensduur te behouden. 2. Indien de energiebalans van de WKO-systemen dit vereist, kan de Aanbestedende dienst besluiten om aanvullende (nader te definiëren) omgevingsbronnen in de scope van de opdracht op te nemen, zoals (niet limitatief) aquathermie, geothermie, riothermie of thermische energie uit drinkwater (TED). Het opnemen van dergelijke voorzieningen is optioneel en afhankelijk van de omvang en governance van het project. 3. Het ZLT-netwerk zal zich organisch ontwikkelen, startend per gebouw of project, en kan zich doorontwikkelen tot een collectief systeem, waarbij later afzonderlijke collectieve systemen met elkaar kunnen worden verbonden. Ook dit betreft een optie die naar keuze van de Aanbestedende dienst kan worden ingeroepen. Voor elke optie geldt dat de Aanbestedende dienst zich het recht voorbehoudt deze op enig moment aan een andere partij te gunnen of separaat aan te besteden, indien zich één of meerdere van de volgende omstandigheden voordoen: • de opdrachtnemer schiet toerekenbaar tijdelijk of blijvend tekort in de nakoming van verplichtingen uit de overeenkomst of uit eerder ingeroepen opties; • er wordt geen, of niet tijdig, overeenstemming bereikt over een marktconforme prijsaanbieding van de opdrachtnemer; • er is sprake van een andere, objectief te motiveren bedrijfseconomische of organisatorische reden. De keuze om een optie al dan niet uit te oefenen ligt volledig bij de Aanbestedende dienst en is afhankelijk van onder meer bestuurlijke besluitvorming, technische haalbaarheid, financiering en externe omstandigheden.
LosLOT-0002
TitelP2: Kenniskwartier
BeschreibungPerceel 2 betreft het ontwikkelgebied Kenniskwartier, zie projectenlijst bijlage 1 Maximale waarde van €1.000.000.000.
Interne Kennung2