758324-2025 - Wettbewerb
Polen – Spannungswandler – Dostawa dwóch transformatorów olejowych SN/SN, trójfazowych z regulacją napięcia, w wykonaniu napowietrznym wraz z wymianą za istniejące transformatory 30/15 kV 10 MVA na stacji 30/15 kV Pilica
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa dwóch transformatorów olejowych SN/SN, trójfazowych z regulacją napięcia, w wykonaniu napowietrznym wraz z wymianą za istniejące transformatory 30/15 kV 10 MVA na stacji 30/15 kV Pilica
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch transformatorów olejowych SN/SN, trójfazowych z regulacją napięcia, w wykonaniu napowietrznym wraz z wymianą za istniejące transformatory 30/15 kV 10 MVA na stacji 30/15 kV Pilica. Szczegółowy opis znajduje się w SWZ.
Interne KennungPZP/TD-OBD/08177/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 PZP, tj. dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31172000 Spannungswandler
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch transformatorów olejowych SN/SN, trójfazowych z regulacją napięcia, w wykonaniu napowietrznym wraz z wymianą za istniejące transformatory 30/15 kV 10 MVA na stacji 30/15 kV Pilica. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.